ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
13.11.2018 14:40

В Центральному районі через невиконання батьківських обов’язків від рук людей, які вживають наркотичні засоби, постраждали неповнолітні

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради з метою попередження батьків щодо уникнення злочинів, жорстокого поводження та порушення прав дитини попереджує про те, що перебування дітей на вулиці в нічний час без нагляду дорослих може призвести до тяжких та непоправних наслідків.

Наглядним прикладом невиконання батьківських обов’язків є випадок, який відбувся в мікрорайоні Ракетне урочище Центрального району. Двоє неповнолітніх в нічний час доби, без дозволу батьків, розгулювали вулицями міста. Залишившись без нагляду дорослих діти постраждали від рук людей, які вживають наркотичні засоби. В результаті нападу на підлітків останні зазнали тілесних ушкоджень легкого ступеня. Врятувала дітей вчасна втеча.

- По відношенню до батьків постраждалих підлітків були вжиті заходи адміністративного впливу передбачені статей 184 КУпАП. Неповнолітні постраждалі будуть взяті на облік дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Також, діти будуть перебувати на постійному контролі навчальних закладів та під супроводом Миколаївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді де при необхідності їм нададуть юридичну та психологічну допомогу, - прокоментувала головний спеціаліст сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей адміністрації Центрального району Тетяна Глух.

На даний час інцидент розглядається слідчими органами Центрального районного відділу поліції.

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району