ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
08.11.2018 12:50

Якісний розгляд звернень громадян та своєчасне надання відповідей на них – один із головних аспектів в роботі адміністрації Центрального району,- Олександр Береза

У четвер, 8 листопада, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза здійснив особистий прийоми громадян відповідно до Порядку проведення особистого прийому громадян посадовими особами районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації.

Загалом, жителі Центрального району зверталися із проблемами в комунальній сфері, як в приватному секторі так в під’їздах будинків. Біля будинку на вулиці Чкалова, 98А після укладення асфальтного покриття з порушенням нахилу – утворюється калюжа, що приносить незручності мешканцям під’їзду. Також, представник жителів будинку на Чкалова, 98А подякував народному депутату Олександру Жолобецькому за встановлення нових вікон в їх будинку та попросив встановити відкоси найближчим часом.

Жителька мікрорайону Ракетне урочище звернулася із проханням здійснити капітальний ремонт тротуару по вулиці Майстерська та користуючись нагородою особисто подякувала Олександру Березі за асфальтування їх вулиці.

Жителі мікрорайону Матвіївка звернулися з проханням виділити спецтехніку для грейдерування окремих ділянок по вулицях Грецька та Калинова. Для мешканців будинку на вулиці Декабристів, 23а гострою проблемою постало кронування аварійного тополю в їх дворі.

Також, Олександр Береза розповів представнику від жителів будинків по вулиці Фінська про те, як просуваэться вирішення їх питання щодо відновлення мережі зовнішнього освітлення, та відмітив, що вже почали робити проектну документацію. Пенсіонер із мікрорайону Тернівка звернувся до Олександра Берези щодо здійснення ремонту вулиці Річкова в 2019 році.

- Спеціалісти адміністрації Центрального району здійснять робочий виїзд за вашими адресами лише після чого ми зможемо внести ясність щодо того, які приймати міри у вирішення ряду проблем сфери ЖКГ. Відкоси у будинку на Чкалова, 98А встановлять найближчим часом, тобто до кінця року роботи будуть виконані у обов’язковому характері. Що стосується грейдерування доріг у Матвіївці – спецтехніка буде виділена. Проблеми житлово-комунальної сфери стоять завжди гостро, але ми намагаємося реагувати одразу ж. Якісний розгляд звернень громадян та своєчасне надання відповідей на них – один із головних аспектів в роботі адміністрації Центрального району, - сказав Олександр Береза.

В свою чергу голова адміністрації Центрального району надав доручення начальнику управління комунального господарства та благоустрою здійснити виїзди за рядом адрес аби потім за висновками спеціаліста розуміти скільки потрібно виділити або запланувати коштів на вирішення проблем із якими звернулися громадяни.