ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
07.11.2018 10:00

Олександр Береза зустрівся із учнями класичного ліцею щодо реалізації Україно-словацького проекту «Активний громадянин – ефективна влада» в Центральному районі

У вівторок, 6 листопада, відбулася зустріч голови адміністрації Центрального району Олександра Берези із викладачем та учнями Миколаївського класичного ліцею на якій обговорювали реалізацію Україно-словацького проекту «Активний громадянин – ефективна влада».

Метою даного проекту є розвиток співпраці активних громадян із представниками влади шляхом реалізації проекту із залученням додаткових коштів. Учні класичного ліцею обрали 3 проблеми серед миколаївців та розробили способи їх вирішення.

Юні учасники проекту створили 3 команди кожна з яких презентувала власний проект, який буде створений для комфорту та зручності місцевих жителів:

1. Команда «Вітамін» розробила проект щодо благоустрою спеціальної зони для вигулу домашніх улюбленців. Діти запропонували декілька своїх варіантів щодо його розташування та детально описали як буде здійснюватися реалізація їх проекту.

2. Команда «Активісти» вважає важливою проблемою – донесення інформації до населення щодо важливості сортування сміття, адже екологічні проблеми на сьогодні дуже актуальні.

3. Остання команда представила проект «Чисте місто» в основу якого покладено проведення суботників, а також встановлення більшої кількості сміттєвих баків та урн на території парку Перемоги, що в мікрорайоні Соляні.

В свою чергу Олександр Береза відмітив, що посприяє розміщення екологічних стендів, сміттєвих баків та урн по всій території Центрального району, аби уникнути тих адміністративних правопорушень, які є на сьогодні.

- Я вражений свідомістю та мудрістю нашого молодого покоління. Мені сподобалися проекти, я абсолютно розділяю ваші погляди та підтримую вас. Щодо реалізації проекту – Благоустрій парку для вигулу собак – то його успішну реалізацію я бачив у Відні. Наша країна тримає європейський курс і ми як свідомі громадяни це підтримуємо. Я познайомлю вас із професійним проектувальником, який може порахувати кошторисну вартість проекту та зробити візуалізацію того, що ви хотіли би бачити, - сказав Олександр Береза.