ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
05.11.2018 13:15

В Центральному районі в 2019 році відремонтують внутрішньоквартальний проїзд на проспекті Центральний, 184 за зверненнями жителів, - Олександр Береза

До голови адміністрації Центрального району Олександра Берези звернулася жителька будинку на проспекті Центральний, 184 із проханням здійснити капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду.

За словами пенсіонерки, протягом тривалого часу місцеві жителі декілька разів зверталися за допомогою, але марно. Асфальтне покриття біля їх будинку знаходиться в поганому стані, адже протягом 30 років його не ремонтували.

В свою чергу, Олександр Береза зазначив, що направить профільних спеціалістів адміністрації Центрального району, аби вони оглянули внутрівшньоквартальний проїзд, після чого, за їх висновками почнуть розробку проектно-кошторисної документації. В 2019 році за умови надходження додаткових фінансових коштів проект буде реалізований.

Олександр Береза відзначив, що на найближчій сесії Миколаївської міської ради відбудеться розподіл бюджетних коштів на 2019 рік, що дасть можливість включити ремонт внутрішньокватального проїзду на проспекті Центральному, 184 до плану робіт на наступний рік.

Варто відмітити, що жінка прийшла ще подякувати за встановлення нових вікон в її під’їзді. Минулого року вона звернулася до народного депутата Олександра Жолобецького із проханням замінити одне вікно на її поверсі. Після звернення в під’їзді здійснили заміну усіх старих вікон на нові – металопластикові.