ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
02.11.2018 15:00

В ДУ «Миколаївський слідчий ізолятор» в Центральному районі відбулися учбові збори керівників

У п’ятницю, 2 листопада, відбулися учбові збори керівництва Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та начальників підпорядкованих установ.

На нараді був присутнім голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, заступник голови адміністрації Центрального району Геннадій Шкуренко, головний спеціаліст відділ з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи Павло Аверін, начальник штабу громадського формування «Сокіл» Валентин Красіліч.

Державна установа «Миколаївський слідчий ізолятор» є установою для утримання обвинувачених, підсудних, підозрюваних у вчиненні злочину, за який може бути призначено покарання у виді позбавлення волі, та засуджених, вироки щодо яких не набрали законної сили і щодо яких, як запобіжний захід, обрано тримання під вартою, планове наповнення – 840 осіб ( утому числі сектор максимального рівня безпеки для тримання чоловіків, засуджених до позбавлення волі на певний строк та довічного позбавлення волі та арештний дім).

Зустріч учасників учбових зборів почалася із проведення стройового огляду особового складу та показового виступу групи швидкого реагування. Після чого, в. о. начальника «Миколаївський слідчий ізолятор» Сергій Шамшура ознайомив учасників зборів із виконаною роботою щодо поліпшення умов утримання в СІЗО.

Учасникам зборів було показано відремонтовані об’єкти на території «СІЗО»: пост молодшого інспектора на контрольно-перепускному пункті з пропуску відвідувачів; клас службової підготовки для персоналу установи, відремонтовані камери; огорожа внутрішньої забороненої зони на ділянці №8; місце заряджання та розряджання зброї; навчальний клас корпусного відділення №4 для тримання неповнолітніх ув’язнених; дах корпусного відділення №4 для тримання неповнолітніх ув’язнених, банно-пральний корпус.