ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
02.11.2018 10:40

В сфері ЖКГ адміністрації Центрального району пріоритет – роз’яснювальна робота, - Олександр Береза про людський фактор адміністративних порушників

Пріоритетом в роботі житлово-комунальної сфери адміністрації Центрального району – є роз’яснювальна робота із жителями, аби в подальшому уникнути адміністративних порушень не володіючи інформацією щодо Правил благоустрою м. Миколаєва.

Про це розповів голова адміністрації Центрального району Олександр Береза у ефірі програми «Спитай».

- Якщо на людину складається протокол і за тиждень зауваження санітарної інспекції будуть ліквідовані – то такий протокол в роботу ми не пускаємо. Якщо ж реакція відсутня, то ми мусимо вдаватися до вирішення даної проблеми шляхом накладання штрафу. В роботі з інспекторами із питань благоустрою для мене, як керівника, пріоритетом є пояснення та розмови, адже значна частина людей не обізнані щодо дотримання Правил благоустрою. Тому я ставлю перед працівниками завдання проводити, в першу чергу, роз’яснювальну роботу, адже принцип роботи адміністративної комісії – не скласти якомога більше протоколів аби накласти штраф, а вирішити проблему, - відмітив Олександр Береза.

Також, Олександр Береза зазначив, що найбільш гостре питання в роботі адміністрації – ліквідація сміттєзвалищ.

- В Центральному районі найбільш поширена та гостра проблема – ліквідація стихійних сміттєзвалищ. Для того, щоб її побороти потрібно цілодобово слідкувати за сміттєвими контейнерами аби виявити порушника, який не сплачуючи за вивезення сміття та створює для місцевих жителів антисанітарію. Дуже хочеться, щоб люди розуміли, що своїми адміністративними порушеннями вони наносять збиток громаді міста, адже ліквідовується сміттєзвалище із бюджетних коштів, - відмітив голова Центральної адміністрації.

Олександр Береза розповів, що кожен житель Центрального району є частиною громади, тому людський фактор іноді допомагає вирішити проблемне питання одразу ж після надходження заявки не складаючи протокол щодо адміністративного порушення.

- У нас був випадок із жителем мікрорайону Ракетне урочище, який встановив біля свого дому на перетині вулиць 9-та Воєнна та Привільна сміттєвий контейнер біля якого почалося розростатися сміттєзвалище. Провівши бесіду із власником виявилося, що він системно сплачує кошти за вивіз сміття, але сусіди почали свої побутові відходи залишати біля даного контейнера. В кінцевому рахунку, людина встановила огорожу біля контейнеру та замок, що посприяло негайному вирішенню проблеми, - розповів Олександр Береза.