ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
01.11.2018 09:05

Склад затверджує виконком - Олександр Береза про особливості роботи адмінкомісії при адміністраціях та її положеннях

Положення адміністративної комісії яка працює при адміністраціях районів затверджені ще складом президії в Радянському Союзі, що підлягає декомунізації.

Про це розповів голова адміністрації Центрального району Олександр Береза в ефірі програми «Спитай».

- Адміністративна комісія існує при кожній районній адміністрації, її склад затверджується рішенням виконкому. Але найбільш цікавим є те, що її положення були затверджені ще складом президії в Радянському Союзі. Навіть в першому положенні адміністративної комісії вказано – «… маємо виховувати громадян в дусі радянського законодавства». Не зважаючи ні на що ми працюємо в законодавчому полі незалежної України і приймаємо рішення виходячи із принципів які закладені в українському законодавстві. Але все ж маємо такий факт про положення адміністративної комісії, - сказав Олександр Береза.

Голова адміністрації Центрального району зазначив, що в Законі України «Про місцеве самоврядування» та ще деяких нормативних актах є багато суттєвих нестиковок із сучасним законодавством незалежної України.

- Адміністративна комісія розглядає справи щодо адміністративних правопорушень різного характеру. Треба зазначити, що важливим є і той факт, що деякі справи підлягають складанню протоколу працівниками поліції. Після надходження справи її виносять на розгляд членів адміністративної комісії, і ті в свою чергу, надають висновок і направляють протоколи на державну виконавчу службу, тобто до реалізації, - зазначив Олександр Береза.

Керівником адміністративної комісії, згідно затвердженого рішення міського виконавчого комітету, є перший заступник голови адміністрації Центрального району. Також, до складу адмінкомісії входять: юристи, працівники служби у справах дітей адміністрації району, представники громадськості та представники інших установ.

- Комісією розглядаються протоколи, які були складені наприклад санітарною інспекцією адміністрації району «Про порушення правил благоустрою» або відділом економічного розвитку у зв’язку із незаконно розміщеними об’єктами стихійної торгівлі, - сказав голова Центральної адміністрації.