ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
11.10.2018 12:00

Ремонт внутрішньоквартального проїзду?, реалізація проектів, допомога ДНЗ: із якими проблемами звертаються жителі Центрального району до Олександра Берези

У четвер, 11 жовтня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян, які звернулися із важливими проблемами та питаннями.

На прийом до Олександра Берези звернулися: голова правління ОСББ «ПГУ 105» з проханням здійснити капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду, батьківський комітет та працівники ДНЗ №70 щодо допомоги в завершенні ремонтних робіт на території закладу, а також автор проекту громадського бюджету «Аляудські джерела» щодо його реалізації.

- Завдяки регулярним проведенням особистих прийомів, спілкуючись із жителями Центрального району, маємо змогу разом вирішувати питання місцевих мешканців та контролювати подальший процес їх вирішення чи завершення. Щоразу до мене звертаються люди із різними проблемами, найчастіше – прохання здійснити капремонт дорожнього покриття вулиці, внутрішньоквартального проїзду чи дитячого майданчика, але не дивлячись на свої можливості адміністрація Центрального району робить усе можливе аби допомогти – навіть якщо це просто консультація, - сказав Олександр Береза.

Після спілкування із мешканцями, які прийшли на прийом, Олександр Береза надав доручення спеціалістам із окремих напрямів роботи адміністрації для того, аби подальше вирішення питання відбулося в короткі терміни та знаходилося на контролі.

Нагадаємо, що на прийом до голови адміністрації Центрального району і раніше зверталися жителі, проблеми яких було вирішено в короткий термін, останні із яких: відновлення мережі освітлення на територіях ДНЗ №87 і ДНЗ №68, що в мікрорайоні Ракетне урочище, благоустрій провулку між вулицею Піщана і Софіївська, що в мікрорайоні Тернівка, здійснення капітального ремонту провулку Кар’єрний, капремонт міжквартального проїзду на вулиці Безіменна, асфальтування вулиці Західна та ін.