ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
10.10.2018 14:45

Адміністрація Центрального району передала до пункту збору гуманітарної допомоги, постраждалим від вибуху в Ічнянському районі, нові матраци та ковдри

У середу, 10 жовтня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза передав до пункту збору гуманітарної допомоги для жителів Ічнянського району, які були евакуйовані у зв’язку із вибухом на військовому арсеналі, нові матраци та теплі ковдри.

- Ми, як звичайні, пересічні громадяни, не повинні залишатися осторонь чужої біди. Тільки завдяки єдності, згуртованості та підтримці ми разом зможемо подолати будь-які біди чи життєві перешкоди. Від Центрального району ми передали нові матраци та теплі ковдри, аби хоч якось допомогти людям, яким довелося вимушено покинути рідні домівки, аби не ставити під загрозу власне життя і безпеку своєї родини. Я щиро сподіваюся, що всі небайдужі жителі Центрального району, міста Миколаєва та області проявлять співчуття та поділяться своїми матеріальними благами, які підуть на потреби постраждалих, адже сьогодні вони потребують всебічної підтримки, - сказав Олександр Береза.

Нагадаємо, що в ніч на 9 жовтня поблизу міста Ічня в Чернігівській області почалися вибухи на складах із боєприпасами. Того ж ранку Миколаївська обласна державна адміністрація звернулася до керівництва Чернігівської області і запропонувала їм допомогу. Вже сьогодні, 10 жовтня, перша вантажівка з гуманітарною допомогою дісталася Чернігівщини.