ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
08.10.2018 11:00

В мікрорайоні Варварівка Центрального району відбувся турнір із футболу «Золота осінь»

У суботу, 6 жовтня, в мікрорайоні Варварівка Центрального району до Дня футболу відбувся спортивний турнір "Золота осінь".

Урочиста частина почалася із привітального слова гостей: народного депутата Олександра Жолобецького, начальника управління з питань фізичної культури і спорту Олега Машкіна, депутата Миколаївської міської ради Сергія Жайворонка та голови адміністраії Центрального району Олександра Берези.

- Дуже приємно, що в Центральному районі живе активна та спортивна молодь! Ми зібралися аби отримати позитивні емоції та повболівати за своїх маленьких зірочок футболу! Шановні присутні, бажаю усім здоров'я, миру і теплих осінніх спогадів про сьогоднішню подію! А командам - перемог! - сказав Олександр Береза.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза відмітив, що завдяки співпраці із депутатом Миколаївської міської ради Олександром Бернацьким для комфорту та зручності громадян планується асфальтування вулиці Світанкова, яка веде до стадіону у Варварівці.

Свої таланти продемонстрували не тільки юні футболісти, але й творчі та обдаровані учні ЗОШ №60, які представили до уваги гостей та глядачів вокальні т а танцювальні номери. Присутні мали змогу насолодитися піснями художнього колективу ЗОШ №60: «Це моя земля» та інтерпретацією пісні «Дикі танці» в підтримку юних футболістів.