ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
05.10.2018 15:00

В Центральному районі відбувся рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі: зафіксовано ряд порушень

У четвер 4 жовтня 2018 фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вул. 3-тя Слобідська, вул. Чкалова.

В ході проведення рейду, керуючись ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, п. 12.2.21 Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10 складено 2 протоколи за порушення п.12.2.21, порушників запрошено на засідання адміністративної комісії, для прийняття рішення згідно чинного законодавства. Робота в даному напрямку триває.

Одночасно було проведено певну роботу на об’єктах «Швидко гроші», «Ваша Готівочка», «Поехали с нами», «Артландія», «Золотой ключик» по недопущенню розміщення без рішення виконкому Миколаївської міської ради рекламних засобів по вул. Садовій та по пр. Центральному. За результатами надано 7 попереджень щодо недопущення в подальшому розміщення незаконних рекламних засобів. У разі виявлення повторних порушень їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності та незаконні споруди демонтовано.

Також, по пр. Центральному ріг вул. 3 Слобідської було зафіксовано, що біля квіткового ряду на проїжджій частині є часткове злиття води. Прилегла територія знаходилась у неналежному санітарному стані.
Керуючись ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, п. 12.2.34 Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10 - 13 особам надано попередження щодо недопущення в подальшому злиття води на проїжджу частину та недопущення порушень вищевказаних правил. По завершенню перевірки усі об’єкти були приведені у належний санітарний стан та мали належний зовнішній вигляд.