ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
03.10.2018 15:50

Вчитель – не професія, а поклик душі! - Олександр Береза привітав працівників освіти Центрального району із професійним святом

У середу, 3 жовтня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза привітав із професійним святом працівників освіти – директорів навчальних закладів Центрального району.

- Вчитель – не професія, а поклик душі! Я пам’ятаю власні шкільні роки і тепло вчительських слів, які виховували в нас впевненість у собі, відповідальність та давали найголовніше – знання. Я щиро бажаю кожному із вас виховувати справжніх українців, нехай в їх душах проростає зерно мудрості та знань! Я впевнений, що якісна освіта – запорука щасливого майбутнього усієї нації! – сказав Олександр Береза.

Директори шкіл були відзначені грамотами та приємними подарунками, та в свою чергу подякували за привітання та побажання.

Варто відзначити, що спочатку День вчителя відзначався ще в СРСР, з 1965 року. Але, після того, як Україна стала незалежною, це свято стало одним з перших офіційних. Так, в 1994 році, День вчителя отримав статус міжнародного свята, яке відзначається більш ніж у 100 країнах світу.