ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
01.10.2018 16:00

Чистота і порядок в районі - пріоритетне завдання адміністрації Центрального району!

З квітня 2007 року в Миколаєві діють затверджені міською радою Правила благоустрою і забезпечення чистоти і порядку в місті. Головним завданням реалізації Правил благоустрою є поліпшення стану міського середовища, сталий розвиток і функціонування комунальної інфраструктури і систем життєзабезпечення району, що дозволяють сформувати здорову, безпечну і комфортну середу проживання.

Адміністрація нагадує, що собою представляють ці Правила, і що нового вони принесли в наше життя. Перш за все, в Правилах закладена система відносин між юридичними особами, жителями і комунальними службами. За кожною установою, підприємцем, приватним домовласником закріплена територія, на якій він повинен забезпечувати чистоту і порядок.

Якщо на закріпленій території знаходяться газони, то власник зобов'язаний в період листопаду газони і прилеглу територію очистити від опалого листа, і по можливості, віднести до найближчих сміттєвих контейнерів для вивезення на міський полігон відходів. Адже потрібно елементарно одне - утримувати прилеглу територію до своїх об'єктів в належному санітарному стані.

Радує, що в роботу з благоустрою району включається все більше небайдужих жителів. Багато недоліків ми не змогли б усунути без допомоги громадян.

Адміністрація району звертається з проханням до керівників підприємств, організацій установ різних форм власності та приватних підприємців з метою поліпшення санітарного стану та благоустрою м. Миколаєва, забезпечити повний комплекс робіт на прилеглій та закріпленій території, а саме провести роботу з наведення порядку на прилеглих територіях.

Шановні мешканці міста, адміністрація Центрального району нагадує, що з квітня 2007 року в м. Миколаєві затверджені Правила благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві (зі змінами та доповненнями від 16.05.2013 №28/10). Важливим завданням яких є покращення санітарного стану міста, розвиток та функціонування комунальної інфраструктури та систем життєзабезпечення району, які дозволять створити умови щодо захисту і відновленню сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.