ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
01.10.2018 14:25

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району проводить виховні бесіди з дітьми та батьками проти булінгу в навчальних закладах

З метою попередження бездоглядності та безпритульності дітей, підвищення правової освіченості батьків, педагогів та дітей щодо соціального захисту неповнолітніх службою у справах дітей адміністрації Центрального району з 24.09.2018 р. по 28.09.2018 р. було проведено 3 профілактичних заходи.

Завідувачем сектору захисту прав свобод та законних інтересів дітей Юлією Батовською в середу, 26 вересня, взято участь у батьківських зборах ДНЗ № 68, з доповіді спеціаліста батьки мали змогу ознайомитися з актуальними проблемами у дитячому середовищі та законними шляхами їх вирішення.

В п'ятницю, 28 вересня, головним спеціалістом служби у справах дітей адміністрації Центрального району Тетяною Глух сумісно з представником ювенальної превенції Центрального району провели бесіди з учнями ЗОШ № 24 щодо неприпустимості жорстокого поводження, булінгу між однолітками, розповсюдження культу насилля та порнографії, запобігання торгівлі людьми. Крім того, неповнолітнім було роз’яснено їх адміністративну та кримінальну відповідальність згідно вимог чинного законодавства.