ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
28.09.2018 15:00

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району вітає із Днем усиновлення усіх, хто робить дітей щасливими!

День усиновлення — свято України, яке щороку припадає 30 вересня та збігається із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії.

Вітаємо з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього свята – усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів, працівників служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, громадські, благодійні організації, небайдужих до долі дітей громадян.

День усиновлення – свято життєвої мудрості та щирості, розуміння та великої душі, любові та терпіння.

Усиновлення, встановлення опіки, піклування, створення прийомної сім’ї чи дитячого будинку сімейного типу – події великої ваги, прояв найкращих якостей людини, реалізація природньої потреби материнства і батьківства.

В Україні на сьогодні майже 17 тисяч дітей мріють, що здійсниться їх найзаповітніша мрія – одного дня їх знайдуть батьки, які принесуть з собою турботу та любов назавжди.

В минулому році 1 518 дітей усиновили в українські родини, а за 8 місяців цього року 836 хлопчиків та дівчат отримали батьківський захист.

У 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебували на первинному обліку в службі у справах дітей адміністрації Центрального району здійснилася їхня найзаповітніша мрія – їх знайшли батьки-усиновителі.

Слова поваги і вдячності родинам, які подарували дітям щастя рідного дому, люблячих тата і маму. Хай ростуть здоровими та успішними діти, щедрість та милосердя Ваших сердець примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов завжди супроводжують по життю!

Миру, добра та благополуччя всім!