ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
28.09.2018 09:20

Оргкомітет еко-проекту "Миколаїв квітучий 2018" визначив переможців серед учасників

В четвер 27 вересня в адміністрації Центрального району відбулось засідання організаційного комітету еко-проекту “Миколаїв квітучий 2018”, який проводиться за ініціативою народного депутата Олександра Жолобецького, для визначення цьогорічних переможців конкурсів.

До журі проекту входили працівники адміністрації, помічник народного депутата України Олександра Жолобецького, журналіст газети “Вечірній Миколаїв”, представники управління освіти Миколаївської міської ради та управління екології Департаменту житлово-комунального господарства.

Головуючим на засіданні був перший заступник голови адміністрації Центрального району Олександр Косьянов.

Секретар оргкомітету презентувала фотографії квіткових клумб учасників всіх конкурсів, переглядаючи які, члени комісії виносили свої рішення. При визначенні окремих призових місць журі було однозначне у думках, але все ж в декількох випадках, кожен із членів журі відстоював свою думку щодо того чи іншого учасника еко-проекту.

В кінці кінців призові місця були розподілені. За декілька днів буде оголошено дату? нагородження. Список переможців буде опубліковано додатково.