ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
27.09.2018 10:00

437 дітей із Центрального району Миколаєва відпочили та оздоровилися в 2018 році

У середу 26 вересня перший заступник міського голови Володимир Криленко провів круглий стіл на тему: «Підсумки проведення відпочинкової кампанії 2018 року та пріоритетні завдання організації та проведення оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки м. Миколаєва у 2019 році».

У середу 26 вересня перший заступник міського голови Володимир Криленко провів круглий стіл на тему?: «Підсумки проведення відпочинкової кампанії 2018 року та пріоритетні завдання організації та проведення оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки м. Миколаєва у 2019 році».

В обговоренні питань порядку денного круглого столу брали участь: головний спеціаліст відділу з гуманітарних питань, оборони та мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району Ірина Заржицька, яка розповіла про організацію роботи щодо виявлення, направлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки Центрального району, а також про доступність отримання та адресність надання відпочинкових послуг.

В. о. начальника служби у справах дітей адміністрації Центрального району Юлія Батовська доповіла про надання послуг з оздоровлення та відпочинку за рахунок державного, обласного, місцевого бюджету дітям-сиротам та дітям, які позбавлені батьківського піклування, дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Варто відзначити, в результаті спільної роботи служби у справах дітей та структурних підрозділів міської ради, станом на вересень 2018 року відпочили та оздоровилися 2087 дітей.

Виконання планових показників Програми? оздоровлення та відпочинку дітей станом на вересень 2018 в Центральному районі Миколаєва:

- діти-сироти та діти, позбавлених батьківського піклування - 29;

- рідні діти батьків-вихователів - 1;

- діти, що перебувають в складних життєвих обставинах - 8;

- діти з малозабезпечених сімей - 23;

- діти з багатодітних сімей - 135;

- діти з інвалідністю - 4;

- діти, що перебувають на диспансерному обліку - 62;

- діти, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи - 4;

- діти учасників бойових дій, які брали або беруть безпосередню участь в антитерористичній операції - 70;

- діти з числа вимушених переселенців – 14;

- діти- відмінники навчання - 7;

- діти творчих, талановитих, обдарованих дітей - 80.

В загальній кількості в Центральному районі було оздоровилися та відпочили 437 дітей.