ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
24.09.2018 13:00

Проект "Я маю право" в дії: завідувач сектору захисту прав дітей адміністрації Центрального району взяла участь у батьківських зборах ДНЗ №53

В рамках проекту «Я маю право», з метою підвищення правової освіченості громадськості, з метою попередження бездоглядності та інших негативних явищ у дитячому середовищі служба постійно проводить зустрічі з неповнолітніми, круглі столи з педагогами та вихователями в навчальних та навчально-виховних закладах району.

Завідувач сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей Юлія Батовська брала участь у батьківських зборах у ДНЗ № 53 та відповіла на питання від батьків, які входять до компетенції служби.

Батькам були роз’яснені правові основи особистої відповідальності батьків за життя, здоров'я та вихованням дітей згідно чинного законодавства, наголошено на необхідності вжиття заходів для убезпечення від травматизму та нещасних випадків серед дітей.

На реальних прикладах спеціаліст служби довів батькам необхідність щоденної сумісної діяльності з дитиною на розвиток довірливих відносин батьків з дитиною, негативні наслідки, які несе заміщення «гаджетами» батьківського виховання.