ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
21.09.2018 11:00

Працівники відділу ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району прийняли участь у тренінгу “Взаємодія органів ДРВ з виборчими комісіями”

В четвер 20 вересня працівники відділу ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району прийняли участь у тренінгу “Взаємодія органів ДРВ з виборчими комісіями”.

Організатор заходу — Центр управління навчанням учасників виборчих процесів (ЦУНУВП) за сприянням Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем. Діяльність ЦУНУВП сприяє підвищенню професіоналізму організаторів виборчого процесу по всій території України. На семінар були запрошені працівники органів ДРВ з м.Миколаєва та з Миколаївської області.

Під час семінару розглядали такі питання “Система та повноваження органів ДРВ та виборчих комісій”, “Виборчий цикл”, “Напрямки взаємодії органів ДРВ та виборчих комісій”, “Механізм взаємодії органів ДРВ та ТВК на місцевих виборах”, “Особливості передачі інформації до ДВК”, “Моделювання голосування на
виборчій дільниці”.

Учасники тренінгу ділилися досвідом, обговорювали
ситуації, які виникають під час виборчого процесу та розповідали про цікаві випадки із свого робочого досвіду.

Окрім лекцій та обміну досвідом тренери семінару також проводили багато практичних завдань. В кінці заходу всі учасники отримали сертифікати про проходження тренінгу.