ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
20.09.2018 09:00

Ефективне функціонування ОСББ: міський голова Олександр Сєнкевич провів зустріч із представниками ОСББ в Центральному районі

У середу 19 вересня в адміністрації Центрального району відбулася зустріч міського голови Миколаєва Олександра Сєнкевича із головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) які знаходяться в Центральному районі.

На зустрічі були присутні перший заступник голови адміністрації Центрального району Олександр Косьянов , директор департаменту ЖКГ Віталій Кузнецов, голова ГО “Асоціація ОСББ міста Миколаєва” Володимир Ніколайчук.

Робоча зустріч відбувалася в формі спілкування та роз’яснення. Були обговорені та роз’яснені найбільш хвилюючі питання представників ОСББ щодо капітального ремонту будинків, правил утримання прибудинкових територій та передачі їх у користування ОСББ, надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, обрізки сухих та пошкоджених дерев, освітлення, енергоефективності, вирішення питань оформлення технічної документації, підготовка житлових будинків до осінньо-зимового періоду із здачею теплових систем теплопостачальним підприємствам.

По результатам зустрічі з міським головою надано відповідне доручення підрозділам мерії щодо вирішення питань, які порушували голови ОСББ. Приємним виявилося те, що зустріч відбулася в конструктивному полі та виявилася досить продуктивною.

Наприкінці зустрічі голови та представники ОСББ подякували Олександру Сєнкевичу за проведення зустрічі, адже завдяки подібним заходам жителі ОСББ будуть більш обізнаними, а значить і захищеними в сфері функціонуванні ОСББ.