ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
19.09.2018 12:00

В Центральному районі із професійним святом вітали рятівників

17 вересня в приміщенні 1 державної пожежної рятувальної частини ГУ ДСНС України в Миколаївській області рятівники Центрального району приймали вітання з нагоди професійного свята.

В урочистостях взяли участь і вітали рятівників посадові особи адміністрації Центрального району та управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради.

З вітальними словами до рятівників звернувся перший заступник голови адміністрації Центрального району Косьянов Олександр Васильович, наголосивши, що сьогодні службовці 1-ї та 2-ї державних пожежно рятувальних частин головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Миколаївській області гідно виконують поставлені державою та міською владою завдання.

Від імені голови адміністрації Центрального району Олександра Берези, висловив щиру вдячність усім рятівникам Центрального району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку. Побажав усім міцного здоров’я, миру, злагоди, життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.

За сумлінну працю, відданість справі, значний особистий внесок при ліквідації пожеж та наслідків надзвичайних ситуацій і з нагоди Дня рятівника Олександр Васильович вручив почесні грамоти від голови адміністрації.