ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
13.09.2018 13:00

Капремонт вулиці і тротуару, благоустрій дворів та ремонт крівлі: прийом голови адміністрації Центрального району Олександра Берези

В четвер 13 вересня голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян.

На прийом до Олександра Берези прийшла жителька будинку на вулиці Потьомкінська, 92 від імені всіх мешканців та розповіла про багаторічну проблему. Жінка мешкає неподалік від зупинки трамвая - «Громадянська», що вже багато років являється домівкою людей без певного місця проживання, які ведуть маргінальний образ життя, славляться аморальною поведінкою та являються постійними «гостями» їх двору. Саме тому жителі будинку вирішили встановити металеві ворота аби обмежити вхід до свого двору.

Також, до голови Центральної адміністрації звернулася пенсіонерка, яка мешкає в будинку на вулиці Адміральська, 2 з проблемою – ремонт крівлі. В свою чергу, Олександр Береза, зазначив, що адміністрація звернеться до Департаменту ЖКГ з проханням врахувати до роботи, а також оглянути крівлю.
Жителька будинку на 9-й Військовій звернулася із проханням заасфальтувати вулицю та тротуари, аби діти змогли безпечно пересуватися до школи.

Варто відзначити, що завдяки співпраці голови адміністрації Центрального району Олександра Берези та депутата Миколаївської міської ради Олени Кісельовою в найближчі терміни розпочнуться роботи щодо капітального ремонту вулиці 9-та Військова від вулиці 2-га Екіпажна до Теслярської. Саме завдяки Олені Кісельовій було виділено кошти із державного бюджету на капітальний ремонт. Враховуючи затратність капремонту вулиці при будь-якій можливості економії виручені кошти будуть розподілені на будівництво тротуарів.

Завдяки спільній роботі Олександра Берези та Олени Кісельової в мікрорайоні Ракетне урочище в 2018 році було здійснено капітальний ремонт провулку Кар’єрний, капремонт міжквартального проїзду на вулиці Шкапіна, відкрито "книжкову оранжерею" - філію Центральної бібліотеки ім. Кропивницького.