ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
10.05.2018 14:40

Голова адміністрації Центрального району провів особистий прийом громадян: всі проблеми поступово вирішуються

В четвер 10 травня голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян.
До голови адміністрації Центрального району звернулася жителька будинку на проспекті Героїв України, 15 із важливою для мешканців її дому проблемою: власники автомобілів мають намір зробити із футбольного поля, яке знаходиться біля будинку, - автостоянку.
За її словами, футбольне поле на даний час знаходить в занедбаному стані: там необхідно замінити сітку та полагодити самі конструкції.
Олександр Береза має чітку позицію - адміністрація Центрального району не дозволить перетворити футбольне поле - яке, в першу чергу, потрібне дітям, в автомобільну стоянку для зручності дорослих.
За розпорядженням голови адміністрації Центрального району Олександра Берези футбольне поле на проспекті Героїв України, 15 оглянуть спеціалісти, аби було зрозуміло, що саме потрібно для благоустрою майданчика.
Також, до голови адміністрації Центрального району звернулася мешканка будинку на вулиці Адміральська, 26. Жінка прийшла від імені своєї сусідки, яка в силу проблем зі здоров'ям не змогла прийти.
За словами жінки, її сусідку-пенсіонерку вже протягом 8 місяців затоплює сусід поверхом вище. Після звернення пенсіонерки в ЖЕК спеціалісти оглянули каналізаційну та водяну труби. Водяну - замінили, а інша турбує й досі.
На даний час, жінка дуже хворіє, родини не має, пенсія не покриває витрат навіть на ліки, тому за власні кошти завершити заміну каналізаційної труби пенсіонерка не може.
Олександр Береза дав доручення своєму профільному заступнику. Пенсіонерці допоможуть замінити трубу, а також виділять фінансову допомогу у зв'язку із хворобою.