ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
08.05.2018 16:00

Найголовніше - зберегти повагу до пам'яті про героїчну перемогу, - голова адміністрації Центрального району відкрив концерт до Дня Перемоги в Тернівці

У вівторок 8 травня в мікрорайоні Тернівка Центрального району в будинку культури "Софія" відбувся святковий концерт "Знов білим цвітом вкрилися сади, і знов приходить свято перемоги..." приурочений до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
На урочистому заході були присутні голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, депутат Миколаївської обласної ради Надія Іванова та народний депутат України Олександр Жолобецький.
Голова адміністрації Центрального району відкрив святковий концерт словами щирої вдячності ветеранам за їх подвиг та подякував за нескоренність перед страшними обставинами.
- Свято Великої Перемоги ми зустрічаємо зі сльозами на очах. Війна - це завжди смерть, біль, сльози і ми маємо про це пам'ятати. Найголовніше, що ми повинні виховувати в майбутніх поколіннях - вміння зберегти повагу до пам'яті про героїчну перемогу наших предків. Я бажаю нашим ветеранам здоров'я, благополуччя та довголіття! - сказав Олександр Береза.
Представники влади вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятного знаку визволителям мікрорайону Тернівка в 1944 році.