ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
10.05.2018 14:00

На 81-му році пішов із життя відомий кораблебудівник та Почесний громадянин Миколаєва Ігор Миколайович Овдієнко

У вівторок 8 травня на 81-му році пішов із життя колишній генеральний директор суднобудівного заводу ім. 61 комунара та Чорноморського суднобудівного заводу, Почесний громадянин міста Миколаєва, президент Місцевого благодійного «Фонду розвитку Центрального району м. Миколаєва», державний і громадський діяч, організатор суднобудівної галузі - Овдієнко Ігор Миколайович.

Овдієнко ігор Миколайович - відомий український кораблебудівник, господарський та партійний функціонер. Член Академії наук суднобудування України, член Академії інженерних наук України, член Академії наук технологічної кібернетики України, депутат Миколаївської міської ради ХІХ скликання, депутат Миколаївської обласної ради ХХ, ХХІ, ХХІІ скликань та V скликання (2006—2011 рр.).

Ігор Миколайович - людина, яку в нашому місті дуже поважали, адже під його керівництвом будувалися не тільки авіаносці і цивільні судна, а й цілі мікрорайони Миколаєва, соціальні об'єкти - дитячі садки, бази відпочинку, лікарні, палаци культури, санаторії та багато інших об’єктів, які і зараз служать на благо жителів нашого міста.

Мало кому відомо те, яким насправді був Почесний громадянин міста Миколаєва Ігор Миколайович!

Ігор Миколайович був членом спілки художників України, завжди надав спонсорську фінансову допомогу для відкриттів дебютних виставок художників Миколаєва!

Друзі Ігоря Миколайовича відзиваються про нього як про людину неординарну, глибоку та чесну. Ігор Миколайович не терпів злоби та несправедливості.

Будучи депутатом міської, обласної рад завжди намагався уникати конфліктних ситуацій, але в той же час відстоював свою позицію. Не зважаючи на комунікабельність та вміння підримати розмову, Ігоря Миколайовича називають закритою людиною, але дуже щирою та завжди усміхненою.

За словами друзів, Ігор Миколайович - був дуже скромною людиною. В роботу вкладав душу, відстоював до останнього своїх працівників заводу та підтримував кожного.

Адміністрація Центрального району приносить щирі співчуття рідним та близьким Ігоря Миколайовича Овдієнка. Ми втратили справжнього професіонала своєї справи, людину, яка всім серцем та душою вболівала за справу свого життя - будування.
Адміністрація Центрального району бажає родині Ігоря Миколайовича сил та мужності прийняти втрату.

Прощання із Ігорем Миколайовичем відбудеться 11 травня в будівлі Миколаївської обласної державної адміністрації з 10.00 до 12.00.