ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
09.05.2018 13:00

Важливо виховувати наших дітей із духом гордості за своїх ветеранів, - голова адміністрації Центрального району подякував ветеранам Матвіївки за Перемогу

В середу 9 травня в мікрорайоні Матвіївка Центрального району відбулося урочисте вшанування пам'яті та покладання квітів до пам'ятника героям, які загинули у період Великої Вітчизняної війни в парку Слави.
На заході були присутні голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, депутат Миколаївської міської ради Сергій Мотуз та народний депутат України Олександр Жолобецький.
На покладання квітів прийшла ветерани і діти війни, які поділилися із підростаючим поколінням своїми тревогами в ті страшні роки.
Голова адміністрації Центрального району щиро подякував ветеранам та дітям війни за те, що сучасне покоління має можливість жити у вільній та незалежній країні.
- Велике свято Дня Перемоги - це день в історії, коли ми відкрито пишаємося мужністю, стійкістю та впевненістю в перемозі наших ветеранів в роки страшної війни. Сьогодні віддати шану нашим захисникам прийшло багато малечі, а це красномовно говорить про свідомість та партіотизм дорослих. Важливо виховувати наших дітей із духом гордості за своїх ветеранів, вчити їх пишатися своєю країною, але найголовніше привити нашому підростаючому поколінню звичку бути вдячним ветеранам, дітям війни, воїнам-героям, яких вже немає з нами за життя яке ми маємо сьогодні: щасливе, прекрасне та світле! - сказав Олександр Береза.