ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
08.05.2018 15:40

У Центральному районі вітали ветеранів із Днем Великої Перемоги

Свято Перемоги – особливе свято, величне, вистраждане, свято «зі сльозами на очах»... Подвиг героїв–переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, як і наша щира та безмежна вдячність їм – людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю.
Вже традиційно, напередодні Дня Перемоги, 8 травня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та його заступники особисто вітали ветеранів війни та із глибокою вдячністю висловлювали слова подяки.
Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза особисто привітав голову первинної ветеранської організації в мікрорайоні Тернівка Миколу Григоровича Пташника та побажав міцного здоров'я, благополуччя, наснаги та довгих літ життя!
Заступники голови адміністрації відвідали ветеранів Другої світової війни та привітали їх із наступаючим святом Великої Перемоги, вручили подарунки і продуктові набори.
Костяков Георгій Никифорович – учасник бойових дій Великої вітчизняної війни, був льотчиком, інвалід І групи, має численні нагороди - два Ордени Червоної Зірки, Орден Слави та інші.
Ситро Тамара Іванівна – під час війни була медсестрою, разом зі своїми бойовими товаришами визволяла блокадний Ленінград. Після закінчення війни працювала з чоловіком у Прокуратурі Миколаївської області.
У Афанасьєвої Ольги Миколаївни 9 травня подвійне свято – в цей день у неї ще і День народження. Під час війни вона воювала на І Українському фронті, визволяючи Україну. Працювала на аеродромі по обслуговуванню військових літаків. Нагороджена Орденом Великої вітчизняної війни, Орденом «За мужність» та іншими багаточисленними нагородами.
Учасників бойових дій, сміливих та мужніх захисників: Кошкіна Віктора Васильовича та Бабія Віктора Олександровича.
Ветерани щиро раділи та дякували гостям, спілкувалися та згадували роки воєнного лихоліття.
Шановні, дорогі наші ветерани! Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради склоняється перед вашою мужністю та сміливістю, силою волі та жагою до справедливої перемоги! Нехай Господь береже вас та дарує міцне здоров'я, довге та щасливе життя в оточенні рідних та близьких!