ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
07.05.2018 16:00

В Центральному районі оголошується ряд конкурсів на кращий квітник в межах еко-проекту “Миколаїв квітучий 2018”

З метою покращення благоустрою та естетичного стану вулиць, дворів і будинків, забезпечення належного санітарного стану прибудинкових територій адміністрація Центрального району при підтримці народного депутата України  Олександра Жолобецького в межах еко-проекту “Миколаїв квітучий 2018” оголошує проведення конкурсів “Квіти біля дому”, “Квіти на балконі”, “Квіти біля школи”, “Мій квітучий дитячий садок”.
До участі в конкурсах у складі колективу авторів або у якості індивідуального автора запрошуються приватні особи без вікових обмежень, колективи загальноосвітніх шкіл, шкіл-інтернатів, дошкільних навчальних закладів, а також відомства, установи, організації, підприємства усіх форм власності в Центральному районі м. Миколаєва.
Кількість робіт, поданих одним автором або колективом авторів на розгляд конкурсної комісії, не обмежена. Всіх переможців чекають грошові призи.
Оформлення заявок на участь проводиться з 15 травня по 30 серпня 2018 року включно. Заявку на участь у конкурсах можна зробити, зателефонувавши за телефоном: 37-56-84 та відповівши на запитання, необхідні для її оформлення.
Нагородження найбільш активних учасників та переможців відбудеться 5 жовтня 2018 року.