ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
04.05.2018 16:30

Мешканці будинку на проспекті Героїв України шукають безпечне місце для розміщення футбольного поля

В п'ятницю 4 травня голова адміністрації Центрального району Олександр Береза зустрівся із жителями будинку на проспекті Героїв України,105 для обговорення питання про розміщення футбольного поля у дворі даного будинку.

Нагадаємо, що мешканці двору багато років говорили про потребу облаштування сучасного футбольного поля замість існуючого старого. Однак у процесі виконання робіт було виявлено, що близькість розташування дитячого майданчика до трансформаторної підстанції створює небезпеку не тільки для виконання монтажних робіт, але і взагалі для дітей. Адже, під землею на якій розміщений дитячий майданчик, проходить щільна сітка дротів різної потужності.

На обговоренні питання були присутні представники ПАО "Миколаївобленерго" та КП "Миколаївводоканал", які пояснили всю небезпеку розміщення футбольного поля із точки зору спеціаліста.

Жителі запропонували свої варіанти розміщення футбольного поля. В ході зустрічі Олександр Береза разом із мешканцями будинку оглянули запропоновані місця та вислухали думки спеціалістів, щодо безпеки розташування футбольного поля на даних територіях.