ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
03.05.2018 16:00

В адміністрації Центрального району провели "круглий стіл" на тему підготовки до літньої оздоровчої кампанії

В четвер 3 травня відділом з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району було проведено засідання «круглого столу» щодо підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії дітей пільгових категорій на 2018 рік.
До участі в обговоренні нагальних питань було запрошено представників Служби у справах дітей Миколаївської міської ради, міського управління освіти, помічників депутатів міської ради, заступників директорів загальноосвітніх шкіл з виховної роботи, громадських інспекторів по роботі з дітьми та представників громадських організацій.
На засіданні було підведено підсумки минулорічної оздоровчої кампанії та висловлено подяку за організацію на високому рівні літнього оздоровлення 2017 року керівництву ЗОШ №№ 51,64 та 16.
Також було порушено питання щодо посилення уваги до оздоровлення дітей, батьки яких знаходяться в зоні АТО та дітей вимушених переселенців.
Присутні обговорювали питання, що стосуються нової оздоровчої кампанії. Так, начальник відділу з гуманітарних питань та оборонної і мобілізаційної роботи адміністрації Центрального району Світлана Рябоволик виступила з пропозицією про зменшення кількості довідок, що входять до пакету документів на пільгове оздоровлення та спрощення процедури подання документів.
Всі пропозиції, що були висунуті і обговорені в ході дискусії будуть враховані під час підготовки Розпорядження щодо літньої оздоровчої кампанії 2018 року.