ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
27.04.2018 16:40

Безпека дітей в пріоритеті, - голова адміністрації Центрального району про благоустрій двору на проспекті Героїв України

У п'ятницю 27 квітня голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів зустріч із жителями будинку на проспекті Героїв України, 105, метою якої було обговорення благоустрою футбольного поля в дворі будинку.
У 2017 році за ініціативою депутата Миколаївської міської ради Сергія Мотуза адміністрацією Центрального району було розпочато благоустрій дитячого майданчика.
Зокрема мешканці двору багато років говорили про потребу облаштування сучасного футбольного поля замість існуючого старого. Однак у процесі виконання робіт було виявлено, що близькість розташування дитячого майданчика до трансформаторної підстанції створює небезпеку не тільки для виконання монтажних робіт, але і взагалі для дітей. Під землею під майданчиком проходить щільна сітка дротів різної потужності.
Сьогоднішня зустріч мала на меті обговорити як у подальшому і на якому місці все ж таки можна облаштувати футбольний майданчик. Слід зазначити, що дискусія розгорілася доволі жвава. Олександр Береза підтримує ініціативу мешканців, але водночас наголошує на пріоритетності дотримання питань безпеки для того щоб уникнути трагічних наслідків.
На зустрічі також були присутні і представники підрядної організації, які пояснили, що фактичне розташування електричних дротів не дозволяє встановити футбольні ворота й огорожу.
- Я підтримую ініціативу розмістити футбольне поле для дітей у дворі вашого будинку, але запропонуйте інше, безпечне місце для цього. Представники підрядної організації свідомо відмовилися від цієї роботи, адже це дуже небезпечно. Я вважаю, що футбольне поле дуже потрібне, але давайте знайдемо інше місце, аби діти граючись знаходилися в безпеці, - сказав Олександр Береза.
У підсумку було вирішено запросити на наступну зустріч фахівців "Миколаївобленерго" для того, щоб на місці визначитися із можливими варіантами розташування футбольного майданчика.