ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
27.04.2018 16:20

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза перевірив виконання ремонту провулку Кар'єрний

В п'ятницю 27 квітня голова адміністрації Центрального району Олександр Береза перевірив хід виконання ремонтних робіт по провулку Кар'єрний.
Нагадаємо, що керівництво аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного Управління ДСНС в Миколаївській області звернулося до міського голови Олександра Сєнкевича та депутата міської ради Олени Кісельової з проханням здійснити ремонт провулку Кар'єрний.
Голова адміністрації Олександр Береза пообіцяв вирішити проблему найближчим часом, та користуючись нагодою, відремонтувати прибудинкову територію на вулиці Привільна для комфорту мешканців.
Ремонтні роботи проводять в посиленому режимі. Голові адміністрації Центрального району показали вже відремонтовану частину провулку і прибудинкової території та розповіли про подальшу роботу.
- Ми бачимо, що ремонт провулку виконується в активному темпі: швидко та якісно. Відремонтована частина провулку вже показує, що якісь виконання робіт - перш за все. Я вважаю, що провулок Кар'єрний і прибудинкова територія будинку на вулиці Привільна буде відремонтовано найближчим часом. Маю надію, що наші рятувальники та жителі будинку будуть задоволені якістю виконаних робіт, - сказав Олександр Береза.