ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
27.04.2018 15:40

В Центральному районі урочисто відкрили "книжкову оранжерею"-філію Центральної бібліотеки ім. Кропивницького

В п'ятницю 27 квітня в мікрорайоні Ракетне Урочище урочисто відкрили філію Центральної бібліотеки ім. М. Кропивицького.
На святковому відкритті були присутні голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, депутат Миколаївської міської ради Олена Кісельова та начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров.
- Довгоочікуване відкриття біблотеки в мікрорайоні Ракетне Урочище — відбулося. Я бажаю аби “книжкова оранжерея” мала багато відданих читачів. Особисто від себе, як від майбутнього читача цієї бібліотеки, хочу подарувати книгу, яку написав мій науковий керівник. Маю надію, що тема розвитку особистості стане у нагоді кожному, хто зацікавиться подібною літературою. Нехай бібліотека процвітає та поповнюється якісною, цікавою та корисною літературою, - сказав Олександр Береза.
Нагадаємо, що капітальний ремонт філії Центральної бібліотеки ім. Кропивницького тривав понад 9 місяців. Приміщення повністю переплановано, зроблено сучасний ремонт. Інтер'єр бібліотеки виконали в стилі "оранжереї": в приміщенні дуже багато квітів, як живих, так і штучних — зроблених своїми руками.