ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
27.04.2018 13:00

Службою у справах дітей адміністрації Центрального району проведено бесіди зі школярами з метою попередження насильства

Службою у справах дітей адміністрації Центрального району систематично проводиться профілактична робота з дітьми у навчально-виховних закладах району з метою попередження негативних явищ у дитячому середовищі.

З 20 по 27 квітня завідувачем сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей адміністрації Центрального району Батовською Ю.В. та волонтерами служби були проведені відповідні заходи серед учнів 6,7,8,9 класів у ЗОШ № 61 та Миколаївському муніципальному колегіумі ім. В.Д. Чайки.

Головною темою таких бесід є попередження дій, які можуть призвести до насильства, правопорушень, втрати здоров'я та як наслідок майбутнього підлітків.

Дітям постійно роз’яснюється, що служба у справах дітей завжди стоїть на захисті їх прав та інтересів, але не завжди може допомогти, адже найкращим «щепленням» від конфлікту із законом є розвиток відповідальності за власні вчинки, усвідомлення необхідності поваги до прав інших та виконання своїх обов’язків.

В результаті бесід підлітки мають усвідомити, що за їх необачливі дії, у будь-якому разі, несуть відповідальність їх батьки. Підліткам щоразу наголошується на тому, що їх головним обов’язком є виконання Закону України «Про освіту», тобто отримання повної загальної середньої освіти, яка є фундаментом для їх подальшого розвитку у дорослому житті.

Виконуючи координаційну функцію у роботі з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, та з метою підвищення ефективності взаємодії щодо соціального захисту дітей з 20 по 27 квітня були проведені консультації з вихователями ДНЗ № 92,87,68.

Консультації надають можливість підвищити рівень правової обізнаності педагогів щодо законності їх дій, які пов’язані із захистом прав дітей, виробити правильну позицію закладу (із точки зору закону) у конфліктних
ситуаціях з батьками, зрозуміти під час обговорення актуальних проблем у роботі з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, які саме теми потребують обговорення з батьками.

Враховуючи наближення травневих свят та літнього сезону, вихователям було роз’яснено необхідність проведення бесід з батьками щодо попередження дитячого травматизму, наголошення на неприпустимості залишення дітей без нагляду у небезпечних місцях (на воді, біля вогню тощо).