ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
26.04.2018 13:00

В Центральному районі відбулося засідання координаційної ради, на якому обговорили проблеми та досягнення міської програми «Соціальний захист»

У четвер 26 квітня в міському притулку для громадян похилого віку та інвалідів відбулося виїзне засідання координаційної ради з питань реалізації міської програми «Соціальний захист» на 2017-2019 роки та міської програми соціальної підтримки учасників АТО і членів їх родин.

Керівник міського притулку для громадян похилого віку та інвалідів Володимир Власов влаштував для членів координаційної ради екскурсію та розповів про успіхи та досягнення своїх підопічних.

На засіданні були присутні: голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, депутат Миколаївської міської ради Олена Кісельова та перший заступник міського голови Володимир Криленко.

В ході засідання обговорили проблеми в сфері соціального захисту міста Миколаєва, та зазначили, що на виконання завдань державних, регіональних та міської програми соціального захисту департаменту спрямовано 1 млрд 350 млн грн.

На порядку денному також обговорили питання охорони здоров’я, зокрема, лікування учасників АТО, членів сімей загиблих, реабілітації дітей-інвалідів.