ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
26.04.2018 16:00

Належний санітарний стан мікрорайонів Соляні та Північний - повинен бути в пріоритеті, - голова адміністрації Центрального району про роботу ЖЕКа

В четвер 26 квітня в адміністрації Центрального району відбулася робоча нарада з питання якісного обслуговування ТОВ "ЖЕК Соляні" житлових будинків та прибудинкових територій в мікрорайонах Соляні та Північному.
Нараду проводив голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, на якій були присутні депутат Миколаївської міської ради Олексій Лепішев та депутат міськради, заступник директора департаменту ЖКГ Олександр Рєпін.
Варто зазначити, що департаментом ЖКГ вже неодноразово піднімалося питання неякісного обслуговування підприємством ТОВ "ЖЕК Соляні" закріпленого житлового фонду та прибудинкової території в мікрорайонах Соляні та Північному.
- Я вважаю, що питання подальшого продовження договору між департаментом ЖКГ та ТОВ "ЖЕК Соляні" - не повинно впливати на санітарний стан території району. Своєчасне вивезення сміття у двох мікрорайонах - повинно бути в пріоритеті як для департаменту ЖКГ, так і для підприємства, яке займається обслуговуванням житлових будинків, - відзначив Олександр Береза.