ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
26.04.2018 12:30

Голова адміністрації Центрального району вшанував річницю пам’яті ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

 В четвер 26 квітня біля монументу «Скорботний янгол Чорнобиля»  відбулося вшанування пам’яті та покладання квітів із нагоди 32-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Віддати шану загиблим ліквідаторам та жертвам аварії на Чорнобильській АЕС прийшли голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, представники міської та обласної влади, а також мешканці Миколаєва, чиї родини відчули весь біль страшної аварії на собі.

Всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

26 квітня 1986 року назавжди залишиться у спогадах для тих, хто був учасником чи свідком тієї трагедії. Аварія на Чорнобильській АЕС повинна навчити нас піклуватися про людей, які зробили все можливе аби сьогодні ми мали майбутнє.

Сьогодні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС потребують нашої уваги та турботи, саме тому, ми повинні зробити все для того, аби забезпечити їм гідні умови життя.

Нагадаємо, що в Миколаєві на сьогодні проживає більше двох тисяч ліквідаторів наслідків вибуху на Чорнобильській АЕС, які і досі пам’ятають всі жахіття страшної катастрофи.