ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
26.04.2018 10:40

В Центральному районі привітали з 103-м Днем народження
учасника бойових дій періоду Великої Вітчизняної війни
Канарша Льва Володимировича

Житель Центрального району, учасник бойових дій періоду Великої Вітчизняної війни Канарш Лев Володимирович 26 квітня відзначив 103-й день народження.
У цей світлий та радісний день до іменинника завітали заступник голови адміністрації Центрального району Чайка Л. Л. та заступник голови ради ветеранів Центрального району Христофоров О.В.
Гості привітали іменинника з цією визначною подією та побажали йому міцного здоров’я, радості,  бадьорості духу, добробуту та мирного неба. Від імені голови адміністрації Центрального району Берези О.Д. іменинник отримав квіти та подарунки.
Народився Лев Володимирович в Білій Церкві, де й мешкав доволі тривалий час. За плечима у нього багатолітній ратний шлях.  Військову службу розпочав на Далекому Сході. Після чого був переведений на І Білоруський фронт, в артилерійську дивізію, де спільно зі своїми товаришами   захищав країну від окупантів. Закінчив війну в званні підполковника.
Після війни, Лев Володимирович, працював лікарем у військовому госпіталі в Білій Церкві. У 1969 році після демобілізації переїхав жити до міста Миколаєва. Саме тут він створив свою сім’ю, в якій народилися діти, а в подальшому онуки та правнуки.
До пенсії Лев Володимирович працював лікарем-отоларингологом в Миколаївській міській лікарні №1.
Близько 34 років він віддав армії, за що був нагороджений багатьма визначними орденами та медалями. Його  медалі, ордена та подячні листи і грамоти підтверджують заслуги перед Батьківщиною та виступають тією високою моральною планкою, до якої має прагнути молоде покоління країни.