ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
24.04.2018 17:00

Наша мета не кількість, а якість, - голова адміністрації Центрального району про поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів

На території Центрального району розпочато поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів відповідно до звернень депутатів міської ради та мешканців району.
Нагадаємо, що адміністрація Центрального району співпрацює із депутатами, чиї округи знаходяться на території району. Саме депутатами були надані адреси за якими необхідно здійснити ремонт внутрішньоквартальних проїздів. Наразі поточні ремонтні роботи тривають на вулицях: Колодязна, Севастопольска та Шкапіна.
У вівторок 24 квітня голова адміністрації Центрального району Олександр Береза  провів виїзну нараду, на якій були присутні начальник управління комунальним господарством та благоустрою адміністрації Центрального району та представники підрядних організацій, які займаються поточним ремонтом вказаних внутрішньоквартальних територій.
В ході наради Олександр Береза акцентував увагу на тому, що ремонтні роботи мають на меті забезпечити мешканців якісним асфальтним покриттям.
Однак найбільше питань викликали ремонті роботи на вулиці Колодязній. Варто відзначити, що внутрішньоквартальний проїзд по вулиці Колодязній хоч і не має явних дефектів, але вже відрізняється початковою стадією руйнації - лущення асфальтного покриття. Тому, якщо зараз не вжити певних заходів, то приблизно через рік дана ділянка потребуватиме вже капітального ремонту, а це вже зовсім інший об’єм фінансування.
На нараді голова адміністрації Центрального району оглянув всі території, на яких здійснюється поточний ремонт та ще раз наголосив представнику підрядної організації на необхідності максимально враховувати стан асфальтного покриття та розташовувати карти ремонтних робіт із максимальним охопленням найбільш пошкоджених ділянок.
Олександр Береза зауважив, що адміністрація не буде оплачувати ремонт асфальтного покриття, яке знаходиться в нормальному стані!
- Ми не повинні працювати за ради того аби працювати. Наша мета не кількість, а якість - наголосив голова адміністрації!