ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
25.04.2018 11:00

Реставрація споруд, розташованих при в'їзді до міста -
показник роботи міської влади, - голова адміністрації Центрального району

У вівторок 24 квітня за дорученням міського голови голова адміністрації Центрального району Олександр Береза із керівництвом КП "Агенція Розвитку Миколаєва" провели спільну виїзну нараду щодо питання відновлення та ремонту споруд, розташованих на в'їзді до міста.

В ході наради обговорили питання по відновленню та реконструкції стел, які розташовані при в'їзді до міста в Центральному районі Миколаєва.

На території Центрального району знаходяться три в'їзди до міста: зі сторони Києва, Кіровограду та Одеси.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза відмітив, що роботи по відновленню та осучасненню стел - мають важливе значення в якості етапу робіт у плані розвитку Миколаєва, як сучасного та комфортного міста.

- Я вважаю, що відновлення чи ремонт стел - хороший показник, що міська влада піклується про те, аби у всіх, хто побував в Миколаєві залишилося гарне враження. Якщо взяти, наприклад, вигляд стели "Миколаїв", що споруджена на в'їзді до нашого міста зі сторони Києва, то її достатньо підтримувати у належному вигляді, змінювати в ній нічого не потрібно, адже вона має історичне значення для нашого міста. Тому, я вважаю, що міський голова Олександр Сенкевич абсолютно правильно акцентує увагу на необхідності належного зовнішнього та естетичного вигляду стел, які зустрічають гостей Миколаєва - вони повинні бути в найкращому стані, - сказав Олександр Береза.