ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
23.04.2018 14:00

В Центральному районі працівники служби у справах дітей вилучили 3-річну дівчинку в матері, яка пиячила

В п'ятницю 20 квітня начальник служби у справах дітей адміністрації Центрального району Наталя Бакалова та головний спеціаліст відділу за інформацією наданою поліцією здійснили перевірку родини, яка перебувала на обліку.
Під час перевірки службою у справах дітей родини, яка перебуває на обліку було виявлено 3-річну дівчинку, яка тривалий час залишалася без нагляду батьків.
В цей час мати дитини знаходилася в стані сильного алкогольного сп'яніння та поводила себе неадекватно. Як з'ясувалося, батько дитини тривалий час хворів і помер декілька днів тому.
Протягом цього часу дитина залишалася без нагляду дорослих, а мати перебували в "запої".
Працівники служби у справах дітей раніше вже неодноразово попереджали жінку про те, аби вона змінила спосіб життя та покращила умови проживання для дитини. Працівниками служби було прийнято рішення - негайно вилучити дитину із родини.
На данний час дівчинка перебуває в Миколаївському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, де буде забезпечена всім необхідним.
Матір, вилученої дитини, чекає суд для позбавлення батьківських прав.
На жаль, такі ситуації не поодинокі. Під час рейду працівниками служби у справах дітей було виявлено ще одну родину, де від пияцтва матері страждають шестеро дітей, при цьому жінка чекає сьоме немовля
У зв'язку з цим, питання відібрання цих дітей у матері у судовому порядку винесене на чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконкому Миколаївської міської ради.