ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
23.04.2018 12:00

Адміністрація Центрального району глибоко сумує із приводу смерті голови районної ради ветеранів Тамари Кузьмівни Надточій


21 квітня на 73-му році внаслідок тяжкої хвороби пішла із життя глибоко шанована людина Тамара Кузьмівна Надточій. Тамара Кузьмівна завжди займала активну життєву позицію, саме тому після виходу на заслужений відпочинок в 2004 році брала активну участь у житті ради ветеранів Центрального району Миколаєва, а з 2007 року і сама очолила раду ветеранів.
Тамара Кузьмівна завжди вміла знайти спільну мову із керівниками, чи то із простими громадянами завдяки своєму досвіду. Це була мудра жінка до якої йшли за порадою та допомогою. Та її життєвий шлях був непростим, але дуже плідним.
Після закінчення Донецького державного університету у 1966 році Тамара Кузьмівна працювала вчителем Новогригорівської восьмирічної школи Жовтневого району Миколаївської області.
З 1971 року була директором Мирнівської восьмирічної школи цього ж району; з 1974 року по 1988 рік – на партійній роботі. Після виходу на пенсію у 2004 році працювала секретарем міської ради ветеранів. Із 2005 року в раді ветеранів Центрального району – відповідальним секретарем, заступником голови районної ради ветеранів.
За результатами своєї активної діяльності Тамара Кузьмівна неодноразово була нагороджена керівництвом міста та області, її роботу тричі відзначав Прем'єр-міністр України та Верховна Рада.
Світла пам'ять про Тамару Кузьмівну буде жити в кожному із нас.