ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
13.04.2018 13:00

В школах та дитсадочках Центрального району провели бесіди: “Ми - проти насилля”

В четвер, 12 квітня, завідувач сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей адміністрації Центрального району Юлія Ботовська спільно із волонтерами служби провели зустріч із учнями 6, 7, 8 і 9-х класів ЗОШ №16 з метою попередження, правопорушень та інших протиправних дій в дитячому середовищі.
Бійки, словесна агресія, психологічний тиск, застосуванням відео- та фотозйомки для розповсюдження сцен жорстокого поводження в школах є актуальними проблемами сьогодення.
Підліткам на реальних прикладах було доведено неприпустимість таких дій та роз’яснено відповідальність, яку передбачено чинним законодавством, за їх вчинення. Діти мали можливість усвідомити, що пропуски занять у школі, нестриманість та безконтрольність поведінки, товаришування із дорослими особами сумнівної поведінки, вживання алкоголю та наркотичних речовин створює передумови для скоєння правопорушень та злочинів.
Проте, звичайно проблеми із законом можуть виникати не тільки у дітей, але і в батьків. Дуже часто вирішуючи «дорослі» питання та відстоюючи свої переконання, батьки забувають про права та інтереси власних дітей. З метою висвітлення актуальних проблем взаємодії у роботі з батьками та дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, Юлією Батовською традиційно проводяться «круглі» столи з вихователями дитячих навчальних закладів.
Також, 12 квітня відбулася зустріч Ю. Батовської із вихователями ДНЗ №112.  Під час бесіди було наголошено на неприпустимості підтримання жодного з батьків у конфліктах щодо врегулювання участі у вихованні чи встановленні місця проживання дітей, необхідності відстоювання лише інтересів дітей шляхом направлення батьків до служби у справах дітей для вирішення спірних питань відповідно до чинного законодавства.
Крім того, доводячи до відома вихователів аналіз дитячої смертності за 2017 рік, рекомендовано висвітлити тему дитячого травматизму батькам на батьківських зборах та наголосити їм на відповідальності за недбале та необережне поводження до дітей.