ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
12.04.2018 16:10

Тяжка та сумлінна праця двірників Центрального району не залишається без уваги

В Центральному районі працюють двірники —  люди, які щоранку починають свою роботу о 5.00 годині. Кожен житель Миколаєва бажає бачити місто чистим та доглянутим.

Проте не будь-хто може похвалитися своєю порядністю, тому обгортки, жуйки, пляшки чи інше сміття часто летить повз урну. Саме у таких випадках на допомогу приходять люди, без професії яких місто потонуло б у смітті.

Недоліки, недопрацювання в роботі двірників на жаль, також є. Але, можливо, ми всі нарешті усвідомимо, що як би самовіддано двірник чи прибиральник не працювали, лише їх зусиль завжди буде замало. В місті є безліч будинків, де мешканці не залишаються байдужими і громадою перевиховують сусідів, які смітять.

Багато чого гарного у нас є, залишається нарешті всім почати поважати, в першу чергу, самих себе. І тоді прийде повага до інших.

Це ж не ми нагинаємося за кожним непомітно викинутим папірцем. Ми зазвичай тільки обурюємось, якщо хтось цього вчасно не зробив. А вони завтра знову прийдуть на роботу о 5-тій ранку, візьмуть свій нехитрий інструмент і будуть робити чистішим наше з вами життя. Можливо, це саме ті люди, які дійсно дуже люблять своє місто.

Шановні мешканці Миколаєва! Давайте разом, сумісними зусиллями зробимо наше місто чистим та охайним!