ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
12.04.2018 11:00

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза здійснив особистий прийом громадян

В четвер, 12 квітня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза здійснив особистий прийом громадян.
До Олександра Берези звернулися мешканці мікрорайону Тернівка з проблемою ремонту доріг. За словами місцевих жителів, найпроблемніша ділянка, яка їх турбує — перетин вулиць Софіївської та Піщаної. Жителі розповіли, що саме ця ділянка заважає їм під час дощу та танення снігу, після яких вони не мають змоги вийти з власних будинків.
Також, місцеві жителі розповіли, що після ремонту даної ділянки вони власними зусиллями планують встановити дитячий майданчик, до якого і буде вести відремонтована ділянка.
Голова адміністрації Центрального району пообіцяв направити спеціаліста для правильного розуміння суті проблеми, та вирішити її.
- В цьому році на капітальний ремонт доріг на території Центрального району із державного бюджету виділили 10 мільйонів гривен, а це дуже мало. Я вважаю, що для початку ми проведемо виїзну нараду в Тернівці, аби розуміти, як ми будемо вирішувати проблему з ремонтом вулиць Софіївської і Піщаної. На місці ми поспілкуємося та знайдемо вирішення проблеми, - сказав Олександр Береза.
Ще одна жителька Центрального району звернулася за допомогою. Пенсіонерка розповіла, що її чоловік багато років працював на заводі ім. 61 Комунара і вже декілька років, як і інші робітники не отримує заробітну платню. Жінка звернулася до голови адміністрації Центрального району Олександра Берези аби їй допомогли фінансово, адже її чоловік переніс декілька дороговартісних операцій.
В свою чергу Олександр Береза порадив звернутися в приймальню народного депутата України Олександра Жолобецького.
- Народний депутат Олександр Жолобецький поступово вирішує проблему невиплаченої заробітної плати робітникам зоводу. Маю сказати, що із державного бюджету вже виділено кошти аби частково погасити борги перед працівниками. Вам потрібно написати звернення, і я впевнений, проблем із допомогою не буде, - сказав Олександр Береза.

Нагадуємо, що четверга голова адміністрації Центрального району проводить особистий прийом громадян згідно графіку:
2-й четвер місяця - 10.00 - 12.00
1-й четвер місяця - виїзний прийом в мкр. Варварівка - 14.00 - 15.00
3-й четвер місяця - виїзний прийом в мкр. Тернівка - 14.00 - 15.00
мкр. Матвіївка - 15.00 - 17.00