ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
12.04.2018 9:00

В Центральному районі після капремонту за новими технологіями презентували вуличне освітлення

В мікрорайоні Ракетне Урочище на вулицях 7-ма Військова, Столярна і Котельна 11 квітня презентували вуличне освітлення після капітального ремонту за новими технологіями.
На заході були присутні голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич та народний депутат України Олександр Жолобецький, які спілкувалися з жителями району.
Олександр Береза в ході спілкування з мешканцями мікрорайону звернув увагу на те, що спільними зусилями адміністрації Центрального району та народного депутата із державного бюджету було виділено 450 тисяч гривень субвенції для капітального ремонту освітлення в Ракетному Урочищі.
- В мікрорайоні Ракетне Урочище наразі дуже багато гострих проблем. Сьогодні ми презентували уже вирішену проблему - овітлення вулиць. Взагалі найважливіша із них - стан доріг. Адміністрація Центрального району поетапно приводить до ладу дороги. Кошти на це виділяються, але їх не вистачає, тому ми робимо все, що від нас залежить, - сказав Олександр Береза.
Завдяки виділеним коштам капітальний ремонт вуличних ліхтарів був здійснений за новими технологіями LED-освітлення.