ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
06.04.2018 14:20

Служба профілактує правопорушення у дитячому середовищі

 05.04.2018 р. завідувачем сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей Батовською Ю.В. сумісно з волонтерами служби проведено бесіду з учнями 1 курсу Миколаївського професійного ліцею. Тема зустрічі «Профілактика насилля, правопорушень та інших негативних явищ у дитячому середовищі» не залишила байдужим учнів ліцею. В багатьох з учнів ліцею сирітська доля, адже  окрім вчителів вони не мають законних представників, які допоможуть та підкажуть, попередять  вчинки, які можуть занапастити майбутнє, саме тому деякі учні вже вступили у конфлікт із законом. Неповнолітні дізналися про актуальні проблеми у дитячому середовищі, які призводять до правопорушень.
Зокрема, роз’яснено шкідливий вплив комп’ютерної залежності, ігроманії, алкогольних та наркотичних речовин на оцінку дійсності ситуації та розвиток агресивності.    
Особливу увагу було наголошено на неприпустимості будь-яких видів насилля, розповсюдження культу насилля шляхом зйомок мобільним телефоном. На прикладах судових справ дітям було продемонстровано, яким чином  бійка, словесна агресія, психологічний тиск  може призвести до кримінальної відповідальності, роз’яснено особливості покарання неповнолітніх. В ході розмови Батовська Ю.В. закликала неповнолітніх вести належний спосіб життя для їх віку, а саме отримувати повну загальну середню освіту, освоювати обрану професію, підтримувати здоровий спосіб життя, обирати друзів та розваги, які не призведуть до незаконних дій, адже відповідальність за власне майбутнє та вибір, якою стежкою піде життя в подальшому, залежить від кожного особисто.