ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
02.04.2018 11:20

Громадські працівники з Центру зайнятості виконують роботи з благоустрою Центрального району

Завдяки співпраці Адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради з 2011р. з Центральним районним Центром зайнятості по впорядкуванню території Центрального району та залученню безробітних до громадських та інших робіт тимчасового характеру вирішуються важливі питання по благоустрою та санітарному утриманню територій району.
Так, 02.04.2018 року із залученням безробітних до громадських робіт було здійснено збирання випадкового сміття, підмітання територій та зривання об’яв, афіш та листівок, розміщених у невідведених для цього місцях по пр. Центральному, вулицям Чкалова та Адміральській, очищення від листя  тротуарів та зеленої зони по вул. Спаській від вул. Садової до вул. Інженерної.
Адміністрація району наголошує, що організація, власник, чи особа, яка здійснює розповсюдження об’яв, афіш, листівок, плакатів, тощо у невідведених для цього місцях згідно ст. 152 КУпАП та п. 12.2.23 Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, несе адміністративну відповідальність.