ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
29.03.2018 13:30

 Наводимо чистоту в місті разом!

Нарешті в місто Миколаїв прийшла весна, в зв'язку з чим стало з'являтися дуже багато випадкового сміття, яке раніше було прикрите снігом. Ми бачимо цю картину по всьому місту, як на проїжджій частині доріг, так і на газонах, територіях різних підприємств, установ і торгових центрів.
З метою забезпечення чистоти і порядку на вулицях району, адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради організовано роботи з прибирання бруду та випадкового сміття.
На замовлення адміністрації, підрядними організаціями КП «ЕЛУ автодоріг» та ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» розпочаті роботи з очистки прибордюрної частини від бруду по пр. Центральному та по вул. Чкалова.
Також, КП «ЕЛУ автодоріг» активізовано роботу з підмітання тротуарів, підбирання випадкового сміття з зелених зон по вулицях Центрального району.
29 березня, ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» проведено механізоване прибирання проїжджої частини доріг по вулицях Центрального району та в подальшому буде виконуватись згідно з графіком прибирання.
Таким чином, адміністрація Центрального району на передодні весняних свят закликає мешканців приватного сектору про необхідність приведення до належного санітарного стану та естетичного вигляду своїх прибудинкових територій.
Також, звертаємось до керівників підприємств та організацій, власників малого та середнього бізнесу – не треба чекати акції «Чисте місто», прибирання необхідно проводити вже зараз! Зверніть увагу на стан фасадів приміщень та будівель, на санітарний стан прилеглої до них території та за необхідністю приведіть їх у зразковий зовнішній вигляд.
Адміністрація району сподівається на порозуміння та доброчесність мешканців Центрального району.