ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
29.03.2018 9:30

      Робота з суб’єктами господарювання

28 березня поточного року працівниками управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проведено рейдове обстеження прилеглих територій до житлових будинків, підприємств, установ, організацій по пр. Центральному щодо належного санітарного стану території.
З метою дотримання «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві» (зі змінами та доповненнями від 16.05.2013 №28/10), керуючись статтею 152 КУпАП про порушення вимог чинного законодавства було складено адміністративні протоколи згідно п.12.2.32 (відсутність урн для сміття на об’єктах, де їх обов’язкова наявність передбачена Правилами) та згідно п. 12.2.38 (незадовільний стан фасадів).
Під час рейду спеціалістами комунального господарства поширювались листівки серед керівників підприємств, установ, організацій та мешканців Центрального району з проханням привести до належного стану фасади будинків, офісів, домоволодінь та прилеглу до них територію з настанням весни.
ІВказані обстеження проводяться працівниками управління регулярно та мають на меті перевірку санітарного стану, задовільного утримання прилеглих територій.